Czy możliwa jest delegalizacja PiS?

KOD_Elbląg włącz . Opublikowano w Elbląg

Tekst Wojtek Chmieliński

https://www.facebook.com/wojtek.chmielinski.1?fref=nf&pnref=story

W Artykule 4.1 napisano, że władza zwierzchnia należy do narodu, a 4.2, że naród sprawuje władzę również bezpośrednio, nie tylko przez swoich przedstawicieli.

Skoro mamy władzę, a przedstawiciele łamią ustrój państwa, skorzystajmy z tej władzy i dajmy szansę uczciwym, a tych łamiących niech osądzi niezawisły sąd, bo przecież jest jeszcze Art. 10, który mówi o trójpodziale władzy tak doskwierającej PiSowi. I tu kłania się Artykuł 13, który jest następnym kluczowym artykułem, żeby zdelegalizować PiS.

 

Treść tego artykułu ewidentnie nakłada się na to, co PiS robi w państwie:

”Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.”

Delegalizacja pozwoliłaby osądzić aparatczyków i cofnąć szkodliwe ustawy, bo są uchwalone przez przestępców. Kto miałby to zrobić? Na pewno suweren, bo ma pełnię władzy – zgodnie z Art.4. Proszę zwrócić uwagę, że nie ma w podanych artykułach odniesienia do ustaw, tylko interpretuję Konstytucję wprost.

Zgodnie z Art. 61 Siły Zbrojne mają bronić niepodległości państwa, a niepodległości broni się przed wrogiem.

PiS, jako zorganizowana grupa przestępcza, a może i agenturalna, bo świadczą o tym powiązania Antoniego Macierewicza z obcymi państwami, co odkryli dziennikarze śledczy: Tomasz Piątek i Radosław Gruca, a niestety – inne media nie bardzo to poruszają, bo boją się zemsty PiS, Antoniego Macierewicza, który zredukował w potencjale, osłabił moralnie i technologicznie, oraz zastopował w rozwoju – jako minister MON - naszą armię. Skala destrukcji w Siłach Zbrojnych, wykonana przez Antoniego Macierewicza, udostępnianie, wbrew opinii polskich służb, danych kryptograficznych państwa, podejrzanym o współpracę z mafią syncewską i Rosją dziwnym ludziom, zastopowanie modernizacji, przetrzebienie wysoko kwalifikowanej kadry dowódczej kształconej w strukturach zachodnich, to wroga robota i demolka naszej obronności. Antoni Macierewicz jest wrogiem Sił Zbrojnych i Państwa Polskiego oraz ustroju zapisanego w Konstytucji, powinien być internowany, odsunięty przez armię od kierowania ministerstwem i oddany pod sąd.

Artykuł 61 w powiązaniu z Artykułem 4, bo armia jest częścią społeczeństwa, tam służą obywatele, pozwala na taką obronę kraju, szczególnie, że dzisiejsza wojna – na przykładzie działań Rosji – jest wojną hybrydową, bez militarnego ataku, ale z wykorzystaniem dotychczas nietypowych metod. Antoni Macierewicz jest rosyjską hybrydową bronią i wrogiem Polski.

Armia powinna z nim walczyć w obronie ustroju. Skoro władza zwierzchnia należy do narodu, a naród, to obywatele – cywile, żołnierze, policjanci, służby, niech ta władza zacznie wreszcie rządzić i pogoni tę bolszewicko-syncewską – mafijną zarazę do Rosji.

Mamy prawo mieszkać w czystym domu.

Komentarze   

-1 #1 pedws 2019-03-04 11:58
BUAHAHAHAHAHAHA

szukałem czegoś na googlach czy są w końcu jakieś plany delegalizacji KODu czy obywateliRP a tu widze że to te błazny marzą o delegalizacji PISu buahahahhaha ale szkok z rana XDDDDD
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UK betting sites, view full information www.gbetting.co.uk bookamkers

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30